Дитячий велосипед для хлопчиків 14 дюймів
Створений для поєднання безпеки та розваг, цей велосипед представлений як ідеальний вибір для того, щоб заохотити дітей насолоджуватися їздою на велосипеді та пригодами на природі, забезпечуючи комфортну та безпечну їзду для маленьких водіїв.
Введення продукту
| Матеріал вилки | сталь |
| Шестерні | Одна швидкість |
| Розмір колеса | 14 16 18 20 |
| Матеріал рами | сталь |
| Гальмівна система | Супорт гальма/стрічкове гальмо |
| Інші атрибути | |
| Матеріал обода | сталь |
| Тренувальні колеса | так |
| Тип рами | Жорстка рама (без заднього амортизатора) |
| Місце походження | Хебей, Китай |
| Торгова марка | ДАОДЕБАО |
| Номер моделі | XAM-WL |
| Підвіска вилки | НІ |
| Вага брутто | 11 кг |
| Вага нетто | 10 кг |
| Тип педалі | Звичайна педаль |
| Довжина (м) | 1.4 |
| Вантажопідйомність | 100 кг |
| Назва продукту | Нова модель дитячого велосипеда зі сталевою рамою |
| Стандартний колір | Фіолетовий, синій і зелений і індивідуальні |
| Обод дитячого велосипеда | сталь |
| Розмір дитячого велосипеда | 14 16 18 20 |
| Гальма дитячого велосипеда | Супортне гальмо/стрічкове гальмо |
| Дитячий велосипед OEM | в наявності |
| Дитячий велосипед Вік | 8~12 років для китайських дитячих велосипедів нового стилю 20-дюймових дівчат |
| Зразок дитячого велосипеда | Постачання |
| логотип | Індивідуальний логотип |
| Сідло | Сідло MTB |
| Упаковка та доставка | |
| Деталі упаковки | дитячий велосипед 85% SKD або 100% CKD для китайських дітей велосипед новий стиль 20 дюймів велосипед для дівчаток 7 років Китайський дитячий велосипед новий стиль 20 дюймів велосипед для дівчаток 7 років |
| Порт | Порт Xingang або будь-який порт, якщо вам потрібен китайський дитячий велосипед нового стилю 20-дюймовий велосипед для дівчаток на 7 років Китайський дитячий велосипед новий |
| Можливість постачання | 10000 шт./шт. на місяць дитячий велосипед |


Легко зібрати - Велосипед легко зібрати та поставляється частково зібраним. Для безпечного та надійного складання потрібно близько 20-30 хвилин


Кошик - Велосипед поставляється з кошиком (зніміть передню світловідбиваючу пластину, якщо ви вирішите встановити кошик)

Популярні Мітки: 14-дюймовий дитячий велосипед для хлопчиків, Китай, виробники, постачальники, фабрика дитячих велосипедів для хлопчиків 14 дюймів
Наступний: Дитячі велосипеди 18 дюймів
Послати повідомлення
Вам також може сподобатися




