Велосипеди для 14 років
Введення продукту
| Матеріал вилки | сталь |
| Шестерні | 7'21Single Speed |
| Розмір колеса | 12 14 16 18 20 |
| Матеріал рами | сталь |
| Гальмівна система | Подвійне V-гальмо |
| Інші атрибути | |
| Матеріал обода | сталь |
| Тип рами | Жорстка рама (без заднього демпфера) |
| Місце походження | Хебей, Китай |
| Бренд | ДАОДЕБАО |
| Номер моделі | HBJB-TT |
| Підвіска вилки | Так |
| Вага брутто | 12 кг |
| Вага нетто | 10 кг / різного розміру |
| Тип педалі | Звичайна педаль |
| Довжина (м) | 1.2 |
| Вантажопідйомність | 200 кг |
| Назва продукту | Китайський дешевий новий дитячий велосипед 2021 року |
| Ключові слова | Китайський дешевий новий дитячий велосипед 2021 року |
| Колір | Колір можна налаштувати |
| Гальмо | Дискове гальмо |
| рамка | Hi-ten Steel |
| Тип колеса | Колеса зі спицями 12'14'16'18'20'22 або одне колесо |
| Категорія | Дорослий фетбайк, сніговий велосипед, фетбайк гірський велосипед гірський цикл |
| OEM | Логотип клієнта OEM |
| Сертифікат | ISO9001 CE |
| Упаковка та доставка | |
| Деталі упаковки | 1шт/коробка або відповідно до вимог замовника. |
| Порт | ПОРТ ТЯНЬЦЗІНЬ |
| Одиниці продажу: | Один предмет |
| Розмір однієї упаковки: | 100X29X50 см |
| Разова вага брутто: | 15.000 кг |
| Можливість постачання | 10000 коробок/коробок на квартал |


Покращуючи враження від їзди, наша 38-трубчаста передня вилка поглинає удари, гарантуючи плавну та контрольовану подорож різними місцевостями. Зручне сідло з високоеластичної бавовни з матової шкіри додає їзді нотки розкоші, дозволяючи підліткам насолоджуватися тривалими велосипедними сеансами без шкоди для комфорту.


Якість має першорядне значення, і наші велосипеди для 14-Year-Olds мають герметичний нижній кронштейн для зменшення тертя та підвищеної довговічності. Розширені та потовщені ніжки рулетки у формі риби забезпечують стабільність і контроль, що дає молодим райдерам впевненість у дослідженні навколишнього середовища.


Доступність є ключовою, і наші прямі продажі на заводі пропонують вигідну ціну на ці багатофункціональні велосипеди. Ми запрошуємо до запитів і замовлень, вітаючи батьків і підлітків, щоб відчути ідеальне поєднання стилю, комфорту та продуктивності. Відкрийте дух пригод із нашими велосипедами для 14-років, де кожна поїздка стає незабутньою подорожжю до незалежності та досліджень.
Популярні Мітки: велосипеди для 14 років, Китай велосипеди для 14 років виробники, постачальники, фабрика
Послати повідомлення
Вам також може сподобатися





