Дитячий велосипед 14 дюймів
Він має легкий дизайн, регульовану висоту та міцні матеріали, що забезпечує комфортну, адаптивну та тривалу поїздку. Яскраві кольори та дизайн велосипеда спрямовані на те, щоб надихнути дітей на творчість і самовираження, сприяючи моторному розвитку, незалежності та соціальній взаємодії через спільний досвід їзди.
Введення продукту
| Матеріал вилки | сталь |
| Шестерні | 7/14 швидкості, одна швидкість |
| Розмір колеса | 12"/14"/16"/18" |
| Матеріал рами | сталь |
| Гальмівна система | Дискове гальмо |
| Інші атрибути | |
| Матеріал обода | сталь |
| Тренувальні колеса | так |
| Тип рами | Жорстка рама (без заднього амортизатора) |
| Місце походження | Хебей, Китай |
| Торгова марка | ДАОДЕБАО |
| Номер моделі | XAM-XRK |
| Підвіска вилки | НІ |
| Вага брутто | 10 кг |
| Вага нетто | 9 кг |
| Тип педалі | Звичайна педаль |
| Довжина (м) | 1 |
| Вантажопідйомність | 120 кг |
| Назва товару | дитячий велосипед/дитячий велосипед/дитячий велосипед |
| Колір | Червоний/синій/білий/чорний/жовтий |
| Гальмо | Дискове гальмо/V-Brake/тросове гальмо |
| рамка | вуглецева сталь/алюмінієвий сплав |
| Розмір | 12"/14"/16"/18" велосипед |
| Шина | Кенда |
| логотип | OEM Made.welcome Індивідуальний логотип |
| швидкість | 7/21/24/27-швидкість одна швидкість |
| Сертифікат | Сертифікат CE |
| Ключові слова | дитячий велосипед/дитячий велосипед/дитячий велосипед |
| Упаковка та доставка | |
| Деталі упаковки | ПЕ піна, поліетиленовий пакет, а потім гофрований мультяшний пакет добре упакуйте для кожної частини мтб дитячий велосипед дискове гальмо 20 18 дюймів дитячий велосипед мтб від 10 до 15 років дитячий велосипед імпорт велосипедів з Китаю cycle |
| Порт | Tianjin, mtb дитячий велосипед дискове гальмо 20 18 дюймів дитячий велосипед mtb від 10 до 15 років дитячий велосипед імпорт велосипедів з Китаю cycl |
| Можливість постачання | 20000 шт/штук на місяць |


【Шири з ширшою амортизацією】 Завдяки ширшим шинам площа приземлення стає більшою, а кермо стає плавнішим. Навіть якщо швидкість дуже висока, дитячий велосипед нелегко посковзнути, тому безпека дитини більш безпечна!


【Безпечне гальмування】 Своєчасне гальмування велосипеда робить процес катання вашої дитини безпечнішим, а сім’ю — більш спокійною.

Популярні Мітки: 14-дюймовий дитячий цикл, Китай 14-дюймовий дитячий цикл виробники, постачальники, фабрика
Наступний: Дитячий велосипед для хлопчиків 14 дюймів
Послати повідомлення
Вам також може сподобатися



