СКЛАДАНИЙ КРОКОВИЙ ЕЛЕКТРОВЕЛОСИПЕД
Введення продукту
| Шестерні | 7 Швидкість |
| Матеріал рами | Алюмінієвий сплав |
| Розмір колеса | 20" |
| Напруга | 48V |
| Джерело живлення | Літієва батарея |
| Гальмівна система | Дискове гальмо |
| Ємність акумулятора | 15,6AH |
| Інші атрибути | |
| Крутний момент | 60-70 Нм |
| Час зарядки | >3 години |
| Моторне положення | Мотор задньої втулки |
| Розташування батареї | Нижня труба |
| Ширина шини | 20*4 |
| Місце походження | Тяньцзінь, Китай |
| Бренд | ДАОДЕБАО |
| Номер моделі | DGCS-K10 |
| Діапазон на потужність | 31 - 60 км |
| рамка | Алюмінієвий сплав |
| Вилка | Амортизуюча вилка |
| Акумулятор | 48v 15.6AH |
| Мотор | 48v 500W |
| Шина | Кенда 20*4 |
| Гальмо | Відключити гальма |
| Перемикач | SHIMANO 7-швидкість |
| Сідло | довше сідло |
| Найвища швидкість | 32 км/год |
| Зарядний пристрій | 36*2 |
| Упаковка та доставка | |
| Деталі упаковки | 1. 95% SKD, 85% RKD, CKD; 2. 5-шаровий картон із 2-шаровою обгорткою коричневого паперу 3-шаровим гофрованим папером є вологостійким і поглинаючим удари; 3. Всередину картону поклали поліетиленовий пакет; 4. За бажанням замовника. |
| Порт | Тяньцзінь |

Представляємо наш складаний електричний велосипед Step-Thru, дивовижне поєднання зручності, комфорту та екологічності поїздок. Створений з точністю та розроблений для універсальності, цей електровелосипед кардинально змінює правила у світі міської мобільності. З фокусом на забезпеченні бездоганного досвіду їзди він пропонує раму з високовуглецевої сталі, вагу нетто 30 кг і безліч функцій, які задовольняють потреби сучасного пасажира.

Рама з високовуглецевої сталі не тільки забезпечує довговічність велосипеда, але й сприяє його легкій конструкції, що полегшує керування та транспортування. Вагою всього 30 кг цей складаний електровелосипед Step-Thru забезпечує ідеальний баланс між міцністю та маневреністю, що дозволяє водіям легко пересуватися вулицями міста.

Покращуючи враження від їзди, велосипед оснащено амортизуючою передньою вилкою, призначеною для поглинання ударів нерівних поверхонь і забезпечення плавної та комфортної їзди. Прохідна конструкція додає додатковий рівень доступності, дозволяючи водіям будь-якого віку без зусиль сідати та підніматися на велосипед.
Популярні Мітки: складаний кроковий електричний велосипед, Китай складаний кроковий електричний велосипед виробники, постачальники, фабрика
Послати повідомлення
Вам також може сподобатися







