Електрові велосипеди для дорослих
Введення продукту
| Шестерні | 27 Швидкість |
| Матеріал рами | Алюмінієвий сплав |
| Розмір колеса | 26" |
| Напруга | 36V |
| Джерело живлення | Літієва батарея |
| Гальмівна система | Гальмівна лінія |
| Бренд | ДАОДЕБАО |
| Номер моделі | DGCS-X4 |
| Моторне положення | двигун передньої ступиці |
| Розташування батареї | Нижня труба |
| Розумний тип | електронні |
| Місце походження | Гуандун, Китай |
| Діапазон на потужність | 31 - 60 км |
| Максимальна швидкість | >50 км/год |
| Крутний момент | 30-50 Нм |
| Час зарядки | >3 години |
| Час зарядки | 6 годин |
| Акумулятор | Літієва батарея 36V8A класу A |
| MOQ | 100 |
| Мотор | Двигун 350 Вт |
| Колір | чорний |
| швидкість | 32 км/год |
| Потужність двигуна | 36V 250W |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Назва продукту | Електричний велосипед |
| Тип | Дорожній електровелосипед |
| Упаковка та доставка | |
| Деталі упаковки | коробка |
| Порт | Гуанчжоу |
| Можливість постачання | 100000 шт./шт. на місяць |

Відчуйте радість від їзди з нашими електровелосипедами для дорослих, ретельно розробленими, щоб забезпечити захоплюючі та комфортні враження від велосипедистів будь-якого рівня. Створені з точністю та увагою до деталей, ці електричні велосипеди втілюють ідеальне поєднання продуктивності, стилю та універсальності.

Завдяки розміру шин 26*4.0, наші електровелосипеди легко долають різноманітні місцевості зі стабільністю та контролем. Покращуйте враження від їзди, вибираючи з палітри настроюваних кольорів, що дозволить вам виразити свою індивідуальність за допомогою улюбленої естетики. Виготовлені з легкого, але міцного алюмінієвого сплаву, ці велосипеди важать лише 29 кг, що забезпечує оптимальний баланс між портативністю та міцністю.

Відчуйте неперевершену потужність із двигуном 350 Вт-1000Вт із спицями 12G для плавної та ефективної їзди. Літієва батарея напругою від 48 В 10,4 А до 48 В 25 А забезпечує вражаючий діапазон від 40 до 80 кілометрів, забезпечуючи свободу досліджувати все навколо. Незалежно від того, чи подорожуєте ви зі швидкістю 25 годин на годину, чи шукаєте викид адреналіну зі швидкістю 45 годин на годину, наші електровелосипеди щоразу забезпечать захоплюючу поїздку.
|
Параметри продукту |
|||
|
розмір: |
26 дюймів |
Матеріал рами: |
Авіаційний алюмінієвий сплав |
|
навантаження: |
150 кг |
електричні машини: |
500-1000W |
Популярні Мітки: електровелосипеди для дорослих, Китай електровелосипеди для дорослих виробники, постачальники, фабрика
Послати повідомлення
Вам також може сподобатися








