Товстий Шина Електричний Гірський
Введення продукту
| Шестерні | 7 Швидкість |
| Матеріал рами | Алюмінієвий сплав |
| Моторне положення | Мотор задньої втулки |
| Положення батареї | Вбудована батарея |
| Розумний тип | Електронний, цифровий |
| Місце походження | Хебей, Китай |
| Бренд | ДАОДЕБАО |
| Номер моделі | DGCS-X2-A |
| Діапазон на потужність | 31 - 60 км |
| Максимальна швидкість | 30-50Км/год |
| Крутний момент | 70-80 Нм |
| Час зарядки | >3 години |
| Назва продукту | Електричний гірський велосипед |
| Акумулятор | Літієва батарея 48 В 10,4 Аг |
| Потужність двигуна | 250W/350W/500W/750W/1000W |
| рамка | Алюмінієвий сплав |
| Гальмо | Відключити гальма |
| Мотор | 350W--1000W |

Відчуйте гострі відчуття від бездоріжжя з нашим передовим електричним гірським велосипедом Fat Tire. Ретельно створений для подолання складних місцевостей, цей велосипед бездоганно поєднує в собі потужність, універсальність і стиль для неперевершених пригод на природі. Завдяки кольорам, які можна налаштувати, витонченій рамі з алюмінієвого сплаву та вазі нетто 29 кг цей велосипед забезпечує ідеальний баланс між естетикою та продуктивністю.

Електричний гірський велосипед Fat Tire, оснащений динамічним інтегрованим колісним двигуном потужністю 350 Вт-1000, забезпечує швидкість від комфортних 25/год до захоплюючих 45/год, забезпечуючи захоплюючу та ефективну поїздку горами, стежками та нерівними ландшафтами . Літієва батарея, доступна в різних ємностях від 48V10.4A до 48V25A, забезпечує вражаючий діапазон від 40 кілометрів до неймовірних 80 кілометрів, дозволяючи вам досліджувати всюдистан на одному заряді.

Навігація по різноманітній місцевості стає легшою завдяки спеціальним функціям, зокрема передній вилці снігохода з масляною жовтою амортизацією, спеціальним шинам 26*4.0 для електромобілів і механізму вільного ходу Shimano 7- для плавного перемикання передач. . Водонепроникне ущільнення на центральній осі разом із спеціальним антикорозійним ланцюгом забезпечує міцність і довговічність навіть у складних погодних умовах.
|
Параметри продукту |
|||
|
розмір: |
26 дюймів |
Матеріал рами: |
Авіаційний алюмінієвий сплав |
|
навантаження: |
150 кг |
електричні машини: |
500-1000W |
|
Батарея: |
Літієва батарея 48v10.4a |
Вага нетто: |
28 кг |
Популярні Мітки: жирна шина електрична гора, Китай жирна шина електрична гора виробники, постачальники, фабрика
Послати повідомлення
Вам також може сподобатися








