Дрифт-трайк для дорослих
Введення продукту
| Інші атрибути | |
| Вік | >12 років |
| Матеріал колеса | Надувне колесо |
| Матеріал корпусу | сталь |
| Розкладний | НІ |
| Сидіння включено | Так |
| Номер колеса | Три |
| Регулюється по висоті | НІ |
| Максимальна швидкість | 35 км/год |
| світло в комплекті | НІ |
| Бренд | ДАОДЕБАО |
| Номер моделі | JLKJ-DP6 |
| Акумулятор | Свинцево-кислотний 36V 12AH |
| Мотор | Безщітковий двигун 500 Вт |
| Максимальне навантаження | 90 кг |
| Матеріал рами | Сталь з порошковим покриттям |
| Переднє колесо | 16-дюймове надувне колесо |
| Заднє колесо | 10-дюймова надувна шина |
| Ручка | Змінна швидкість |
| Час зарядки | 5-8 год |
| Діапазон | 35-45 км |
| Особливість | Ключ + індикатор живлення |
| Упаковка і доставка | |
| Деталі упаковки | Пакет: 1PCS/CTN Розмір CTN: 92x38x68CM GW/NW: 42/40KGS 40HQ: 283 шт |
| Порт | Нінбо /Шанхай |
| Можливість постачання | 36000 комплектів на місяць |


Надійний безщітковий двигун потужністю 500 Вт забезпечує приголомшливу потужність, що гарантує заряд адреналіну щоразу. У поєднанні зі свинцево-кислотним акумулятором 36 В 12 Ач цей мотоцикл пропонує подовжений час відтворення, долаючи дивовижну відстань у 35-45 км на одному заряді. Ключова функція старту додає нотку зручності, дозволяючи райдерам з легкістю розпочати свою дрейфуючу пригоду.


Відчуйте поспіх під час навігації вулицями з 16--дюймовим сталевим дротяним алюмінієвим ободом на передньому колесі, що забезпечує стабільність і стильну естетику. 10--дюймове пневматичне колесо ззаду забезпечує плавний і контрольований занос, а ручне гальмо додає додатковий рівень контролю для впевнених зупинок. Трайк розвиває захоплюючу швидкість 35 км/год, надаючи водіям смак високошвидкісного дріфту.


Ласкаво просимо до запитів і замовлень – дозвольте дріфтовому трайку для дорослих змінити ваше уявлення про дріфтинг, перетворивши кожну поїздку на неймовірну ескападу. Відкрийте для себе потужність, стиль і захоплення з нашим високоякісним, багатофункціональним і бюджетним дрифт-трайком, розробленим спеціально для сміливих дорослих гонщиків.
Популярні Мітки: дрифт-трайк для дорослих, Китай виробники, постачальники, фабрика для дрифт-трайку для дорослих
Пара: Ні
Наступний: Електричний дрифт-трайк
Послати повідомлення
Вам також може сподобатися







