Гірський велосипед Menadult
Введення продукту
| Матеріал рами | Алюмінієвий сплав |
| Матеріал вилки | Алюмінієвий сплав |
| Підвіска вилки | Так |
| Гальмівна система | Дискове гальмо |
| Розмір колеса | 26" |
| Шестерні | 21 Швидкість |
| Бренд | ДАОДЕБАО |
| Номер моделі | FSD-TS5H |
| Ширина шини | 26*2.125" |
| Місце походження | Тяньцзінь, Китай |
| Бренд | БІЦИСТР |
| Тип рами | Жорстка рама (без заднього демпфера) |
| Тип педалі | Звичайна педаль |
| Вантажопідйомність | 120 кг |
| Довжина (м) | 1.6 |
| колір | чорний червоний зелений білий або custormzition |
| логотип | YM/custormzition |
| Розмір | 24 дюйми, 26 дюймів, 28 дюймів |
| сертифікат | СЕ |
| Гальмо | Дискове гальмо/V-гальмо |
| Сідло | Комфортно |
| Шина | Ванда чи Кенда чи інше |
| Назва продукту | mtb гірський велосипед для продажу інтернет-магазин |
| Упаковка та доставка | |
| Деталі упаковки | SKD/CKD/AB ,85%SKD/50%SKD 1PCS/CTN або 2PCS/CTN CKD, 4 PCS/CTN будь-яке пакування за вашим запитом для гірського велосипеда fs mtb для продажу онлайн-магазин/купівля велосипедний гірський велосипед продаж онлайн/магазин велосипедів |
| Можливість постачання | 80000 шт/штук на місяць Alibaba хорошої якості bicicletas гірський велосипед |

Представляємо наш гірський велосипед MenAdult, шедевр інженерії та дизайну, ретельно створений для пристрасних райдерів, які жадають і пригод, і продуктивності. Цей винятковий велосипед — це не просто засіб пересування; це шлях до захоплюючих вражень на свіжому повітрі, поєднуючи інновації, довговічність і стиль, щоб забезпечити неперевершені пригоди верхової їзди різними місцевостями.

Серцем цього виняткового велосипеда є 275-дюймова алюмінієва рама для гірського велосипеда з наскрізною віссю, що символізує вершину сучасної техніки. У поєднанні з повністю алюмінієвою передньою вилкою 27,5 з гідравлічним блокуванням, цей велосипед забезпечує чудову амортизацію та точне керування. Незалежно від того, чи рухаєтеся ви скелястими стежками чи підкорюєте круті пагорби, цей велосипед гарантує неперевершену стабільність і впевненість.

Підготуйтеся до плавного перемикання передач за допомогою перемикача Shimano SL-SLM4100 1*10s, що пропонує широкий діапазон швидкостей для різних місцевостей. Задній перемикач SHIMANO RD-M5120-SGS гарантує плавне й точне перемикання, забезпечуючи оптимальну продуктивність навіть у складних умовах. З масляними дисковими гальмами SHIMANO MT200, які забезпечують надійну зупинку, ви можете впевнено проходити круті спуски та вузькі повороти.
Популярні Мітки: menadult гірський велосипед, Китай menadult гірський велосипед виробники, постачальники, фабрика
Наступний: Ні
Послати повідомлення
Вам також може сподобатися




