Дитячий велосипед
Дитячий велосипед DAODEBAO Kids Bike розроблений для дітей віком 3-8, має міцну сталеву раму, одношвидкісну коробку передач і дискові гальма. Він поставляється з 20--дюймовим колесом, регульованим сідлом і доступний у різних кольорах. Цей велосипед ідеально підходить для молодих райдерів, забезпечуючи безпечну та комфортну їзду на велосипеді з вантажопідйомністю 120 кг.
Введення продукту
| Матеріал вилки | сталь |
| Шестерні | Одна швидкість |
| Розмір колеса | 20" |
| Матеріал рами | сталь |
| Гальмівна система | Дискове гальмо |
| Інші атрибути | |
| Матеріал обода | Алюмінієвий сплав |
| Тренувальні колеса | НІ |
| Тип рами | Жорстка рама (без заднього демпфера) |
| Місце походження | Хебей, Китай |
| Торгова марка | ДАОДЕБАО |
| Номер моделі | XAM-DSL |
| Підвіска вилки | так |
| Вага брутто | 13 кг |
| Вага нетто | 12 кг |
| Тип педалі | Звичайна педаль |
| Довжина (м) | 1.2 |
| Вантажопідйомність | 120 кг |
| Пункт | дитячий гірський велосипед |
| Колір | червоний синій оранжевий фіолетовий або налаштувати |
| Розмір | 16 18 20 22 24 дюйм |
| швидкість | одна швидкість |
| Рама і вилка | сталева рама, амортизаційна вилка |
| Кермо | сталь |
| Гальмо | подвійне дискове гальмо |
| Шина | Гумова шина 2.35 |
| Ободок | алюмінієвий сплав |
| Сідло | гумовий |
| Деталі упаковки | 85% SKD 1PCS/CTN 45% SKD 1PCS/CTN AB 2PCS/3PCS/4PCS/CTN CKD 3PCS/4PCS/CTN СУМКА ПАКЕТ Низька ціна 2023 Дитячий велосипед Дитячий велосипед Baby Cycle Велосипед Bicicleta Велосипед для дітей 12 14 дюймів MTB Vtt Гірський велосипед |
| Порт | Порт Тяньцзінь, порт Циндао або як вимога клієнтів |
| Можливість постачання | 100000 шт./шт. на місяць дитячий гірський цикл sepeda anak |


Пориньте свого малюка в насолоду від катання з нашим продумано сконструйованим дитячим велосипедом, що має легку конструкцію, яка забезпечує безперебійне та чудове враження. Функція регулювання висоти додає рівень універсальності, пристосовуючись до постійно мінливих потреб вашої дитини, що росте, і забезпечує оптимальний комфорт і безпеку.


Покритий привабливим і яскравим екстер’єром, наш велосипед – це не просто засіб пересування; це модний вираз на колесах. Захоплюючий зовнішній вигляд призначений не тільки для того, щоб зацікавити естетику молодих райдерів, але й для того, щоб розпалити їхню уяву та виховати глибоко вкорінену любов до досліджень.


В основі філософії дизайну нашого велосипеда лежить мета сприяти незалежності. Самостійно крутячи педалі та кермуючи, діти розвивають почуття самостійності, підвищуючи свою впевненість у собі та навички прийняття рішень. Ця нова незалежність виходить за межі верхової їзди, позитивно впливаючи на різні аспекти їхнього повсякденного життя.
Популярні Мітки: дитячий велосипед, виробники, постачальники, фабрика дитячих велосипедів у Китаї
Пара: Дитячий велосипед
Наступний: 3-8 рік Дитячий велосипед Дитячий велосипед
Послати повідомлення
Вам також може сподобатися




