Барвисті дитячий велосипед
Барвистий дитячий велосипед від DAODEBAO розроблений для дітей віком 6-15, має раму з високовуглецевої сталі та вилку з алюмінієвого сплаву з підвіскою. Він доступний у розмірах 18, 20 і 22 дюймів, має одношвидкісну коробку передач і включає дискову гальмівну систему. З вантажопідйомністю понад 200 кг і регульованим сидінням, цей велосипед є водночас міцним і адаптованим, доступним у різних кольорах відповідно до різних уподобань.
Введення продукту
| Матеріал рами | Високовуглецева сталь |
| Матеріал вилки | Алюмінієвий сплав |
| Підвіска вилки | так |
| Гальмівна система | Дискове гальмо |
| Розмір колеса | 18"20"22" |
| Шестерні | Одна швидкість |
| Інші атрибути | |
| Матеріал обода | Алюмінієвий сплав |
| Ширина шини | 20*2.15" |
| Місце походження | Хебей, Китай |
| Номер моделі | XAM-MBTAWT |
| Торгова марка | ДАОДЕБАО |
| Тип рами | Жорстка рама (без заднього демпфера) |
| Тип педалі | Звичайна педаль |
| Вантажопідйомність | Більше 200 кг |
| Довжина (м) | 1.7 |
| Вага нетто | 15 кг |
| Вага брутто | 18 КГ |
| Назва товару | Гірський велосипед |
| Колір | Синій Червоний Рожевий |
| Розмір | 18 20 дюйм |
| Вік | 6-15 років |
| Шина | 1.75/1.95/2.125/2.35 |
| рамка | Рама з високовуглецевої сталі |
| логотип | OEM Made.welcome Індивідуальний логотип |
| Сідло | Комфортно |
| Кермо | Сталеве кермо |
| Упаковка | 85% SKD / CKD Картонна упаковка |
| Упаковка та доставка | |
| Деталі упаковки | велосипеди гірський велосипед Пакет: 85% SKD |
| Порт | Порт Тяньцзінь або як вимога клієнтів |
| Можливість постачання | 1000000 шт./шт. на місяць велосипеди на гірському велосипеді |


【Створено для дітей】Цей велосипед у стилі BMX оснащений знімними навчальними колесами, завдяки яким навіть початківцям легко втримувати рівновагу. Висоту сидіння можна швидко відрегулювати відповідно до росту дитини. Клітки для пляшок можуть містити воду або напої, щоб зробити кожну поїздку веселішою.


【Легко зібрати】85% попередньо зібрано, дуже легко зібрати, будь ласка, перегляньте інструкції зі встановлення та відео про встановлення перед встановленням. Будьте обережні, не встановлюйте передню вилку догори дном і розрізняйте ліву та праву педалі. Після складання накачайте шину.

Популярні Мітки: барвисті дитячі велосипеди, Китай барвисті дитячі велосипеди виробники, постачальники, фабрика
Наступний: Найкращий дитячий велосипед
Послати повідомлення
Вам також може сподобатися




