24-дюймовий велосипед
Введення продукту
| Матеріал вилки | сталь |
| Шестерні | 24 Швидкість |
| Підвіска вилки | Так |
| Розмір колеса | 20" |
| Матеріал рами | сталь |
| Гальмівна система | Дискове гальмо |
| Інші атрибути | |
| Матеріал обода | сталь |
| Тип рами | Жорстка рама (без заднього демпфера) |
| Ширина шини | 2 |
| Місце походження | Хебей, Китай |
| Бренд | ДАОДЕБАО |
| Номер моделі | HBJB-JBZF |
| Вага брутто | 15.9 |
| Вага нетто | 11.3 |
| Тип педалі | Звичайна педаль |
| Довжина (м) | 1.4 |
| Вантажопідйомність | 100 кг |
| OEM | Логотип клієнта OEM |
| Назва продукту | МАЛЮК20 |
| Розмір | 10.5 |
| Гальмо | RS, дискове гальмо + диск HS1 (160/160) |
| Важіль перемикача | EF500-24S |
| Обсяг | 0.2m³ |
| MOQ | 1шт |
| Гарантія | 3 роки |
| Конкуренція | катання на гірських велосипедах |
| якість | 100% задоволення гарантовано |
| Упаковка та доставка | |
| Деталі упаковки | 1.Матеріал: картонна упаковка та упаковка пластикової плівки, картонна упаковка зовні. 2.Розмір: 140см*75см*20см. 3.piece: Один велосипед в одній коробці 4. Розмір контейнера: 290 шт. в контейнер 40 HQ. 120шт в контейнер 20HQ. |
| Одиниці продажу: | Один предмет |
| Розмір однієї упаковки: | 115X22X69 см |
| Разова вага брутто: | 15,900 кг |


Упевнено керуйте різними місцевостями завдяки потовщеній передній вилці, яка поглинає удари, забезпечуючи плавну та контрольовану їзду. Зовнішні шини не тільки потовщені для підвищення довговічності, але також розроблені для забезпечення оптимального зчеплення, забезпечуючи надійне зчеплення з дорогою. Доповнюючи ці особливості, є гладкі диски з алюмінієвого сплаву, що сприяє як естетичному вигляду, так і загальній міцності велосипеда.


Безпека поєднується з інноваціями завдяки включенню високоякісного освітлення, що покращує видимість в умовах слабкого освітлення. Упевнено освітлюйте свій шлях, подорожуючи вулицями міста чи насолоджуючись нічними пригодами. Передні та задні дискові гальма додатково підкреслюють безпеку, забезпечуючи надійну та чутливу гальмівну потужність для покращеного контролю та спокою.

Популярні Мітки: 24-дюймовий велосипед, Китай 24-дюймовий велосипед виробники, постачальники, фабрика
Наступний: Дитячий гірський велосипед
Послати повідомлення
Вам також може сподобатися





